Logo SamenDoen
0345 637 363
info@samendoen.expert
Facebook YouTube
 

Team SamenDoen

Directie  
Saskia Smeenk  
directeur  
ssmeenk@samendoen.expert  
06-19935112  
   
Team zelfredzaamheid  
Hanneke Mensch Marianne Kats
Adviseur cliënten en lid Sociaal Team Adviseur SNV (Sociale Netwerkversterking)
hmensch@samendoen.expert mkats@samendoen.expert
06-44562255 06-19363190
   
Marielle Don Esther Leenhouts
Adviseur participatie en lid Sociaal Team Adviseur burgerinitiatieven
mdon@samendoen.expert eleenhouts@samendoen.expert
06-44135815 06-44742048
   
Lia van de Water Marja Veltman
Adviseur mantelzorg Adviseur SNV/Mantelzorg
lvdwater@samendoen.expert mveltman@samendoen.expert
06-19041995 06-27543727
   
Francien Boonstra Lenneke Manschot
Adviseur mantelzorg Adviseur vrijwilligers
fboonsta@samendoen.expert lmanschot@samendoen.expert
06-30475559 06-17972541
   
Esther Hobo Wilco van Snippenberg
Adviseur Peer to Peer coaching Adviseur participatie
ehobo@samendoen.expert wvansnippenberg@samendoen.expert
06-18397151 06-23738478
   
   
Bureaumedewerkers  
Anne Sterk Eleonora van IJssel
Bureaumedewerker Bureaumedewerker Evenementen
asterk@samendoen.expert evijssel@samendoen.expert
0345-637363 06-26522810
   
Lia de Vries Marijke van Beusekom
Bureaumedewerker Bureaumedewerker
ldevries@samendoen.expert mvbeusekom@samendoen.expert
0345-637363 0345-637363
   
Roelina Reedijk  
Bureaumedewerker  
rreedijk@samendoen.expert  
0345-637363  
   
Team sportieve en culturele ontwikkeling  
Tim aan den Toorn Kim Overbeek
Combinatiefunctionaris Sport Combinatiefunctionaris sport en cultuur        
tadtoorn@samendoen.expert koverbeek@samendoen.expert
06-30475559 06-43100382
   
Sacha Kraan Cynthia van de Water
Combinatiefunctionaris cultuur Buurtsportcoach
skraan@samendoen.expert cvdwater@samendoen.expert 
06-45672870 06-19618967
   
Esmee Meijdam Constance Vrijhof
Combinatiefunctionaris sport Beweegcoach senioren
emeijdam@samendoen.expert oefentherapieleerdam@gmail.com
06-45672870 06-26040013